BABU88 लंका प्रिमियर लिगमा कोलम्बो स्ट्राइकर्सको खेल परिवर्तन गर्ने प्रायोज

BABU88Sports, एक अग्रणी अनलाइन खेल समाचार प्लेटफर्म, लङ्का प्रिमियर लिग (LPL)को आगामी सिजनको लागि कोलम्बो स्ट्राइकर्सको प्रायोजन घोषणा गर्न पाउँदा गर्व छ।यस रणनीतिक साझेदारीले BABU88Sports को क्षेत्रभरि खेलकुद प्रतिभालाई समर्थन र प्रवर्द्धनगर्ने प्रतिबद्धतालाई जोड दिन्छ, जबकि श्रीलंकाको प्रमुख खेलकुद घटनाहरू मध्ये एकको वरिपरि उत्साह र संलग्नता बढाउँछ।

लंका प्रिमियर लिगक्रिकेट उत्कृष्टतामा स्पटलाइट

लंका प्रिमियर लिग (LPL) को पाँचौं संस्करण जुलाई १, २०१४ मा सुरु हुने छ, र जुलाई २१ सम्म चल्नेछ, अन्तर्राष्ट्रिय र श्रीलंकाली स्टारहरूको मिश्रणको साथ तीन हप्ताको तीव्र T20 क्रिकेट प्रदान गर्दै।२०१४सिजनमा पाँच टोलीहरू – B-Love Candy, Colombo Strikers, Dambulla Sixers, Galle Marvels, र Jaffna Kings – डबल राउन्ड-रोबिन ढाँचामा प्रतिस्पर्धा गर्नेछन्।प्रत्येक टोलीले लिग चरणमा आठ खेल खेल्नेछन्, जसमा शीर्ष चार टोली प्लेअफमा पुग्नेछन्।खेलहरू श्रीलंकाका तीन प्रतिष्ठित स्थानहरूमा आयोजना हुनेछन्: कोलम्बोको आर. प्रेमदासा अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट स्टेडियम, डाम्बुलाको रंगिरी डम्बुला अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट स्टेडियम, र क्यान्डीको पल्लेकेले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट स्टेडियम।

कोलम्बो स्ट्राइकर्सअनुभव  उदीयमान प्रतिभाको मिश्रण

कोलम्बो स्ट्राइकर्स, आफ्नो गतिशील र उत्साही क्रिकेटको लागि परिचित, लिग भित्र एक प्रिय टोली बनेको छ।आकर्षक प्रदर्शनको इतिहास र भावुक फ्यानबेसको साथ, स्ट्राइकरहरू आगामी सिजनमा महत्त्वपूर्ण प्रभाव पार्न तयार छन्।अनुभवी प्रशिक्षक र खेलकुद रणनीतिकारहरूको मार्गदर्शनमा, टोली अनुभव र युवा उत्साहको एक पिघलने भाँडो हो, आकर्षक र प्रतिस्पर्धात्मक खेलहरूको शृङ्खलाको वादा गर्दै।

कोलम्बो स्ट्राइकर्स सुपर स्क्वाडलाई भेट्नुहोस्:

यो सिजन कोलम्बो स्ट्राइकर्सका लागि रोस्टर अनुभव र युवा उत्साहको मिश्रण हो, जसले रोमाञ्चक प्रदर्शन सुनिश्चित गर्दछ। यहाँ खेलाडीहरूको पूर्ण सूची छ:

• चमिका करुणारत्ने (SL)

• थिसारा परेरा (SL) 

• सदीरा समरविक्रमा (SL) 

• निपुन धनञ्जय (SL) 

• शादाब खान (PAK) 

• ग्लेन फिलिप्स (NZ) 

• चमिका गुणसेकरा (SL) 

• डुनिथ वेललेज (SL) 

• रहमानउल्लाह गुरबाज (AFG) 

• तस्किन अहमद (BAN) 

• एन्जेलो परेरा (SL) 

• शेभोन ड्यानियल (SL) 

• बिनुरा फर्नान्डो (SL) 

• गरुका सङ्केत (SL) 

• मथीशा पाथिराना (SL) 

• काभिन बन्दारा (SL) 

• इसिता विजेसुन्दरा (SL) 

• मोहम्मद वसीम (UAE) 

• अल्लाह गजानफर (AFG) 

• शेहान फर्नान्डो (SL)

BABU88 प्रवक्ता सचिन मेटाले उत्साह व्यक्त गरे “BABU88 श्रीलंकाली क्रिकेटको भावनार जोशलाई मूर्त रूप दिने टोली कोलम्बो स्ट्राइकर्ससँगको साझेदारीमा दोस्रो पटक श्रीलंका प्रिमियर लिगमा फर्कन पाउँदा रोमाञ्चित छ,” BABU88 स्पोर्ट्सका प्रवक्ता सचिन मेटाले भने। “हामी टोलीको हालको पुनरावृत्तिमा दृढ विश्वास गर्छौं, र कोलम्बो फ्रान्चाइजीका लागि पहिलो पटक जित हासिल गर्न यो LPL सिजनमा क्रिकेट इतिहास बनाउने उच्च आशा छ।”

मीडिया पूछताछ के लिए, कृपया संपर्क करें:

सचिन मेहता

BABU88 पीआर प्रमुख

ईमेल – Pr@babu88sports.com

https://www.babu88sports.com

<p>The post BABU88 लंका प्रिमियर लिगमा कोलम्बो स्ट्राइकर्सको खेल परिवर्तन गर्ने प्रायोज first appeared on PNN Digital.</p>